Rudí jezdci/ Robert Dugoni

Strhující třetí kniha mezinárodně uznávané série autora bestsellerů The New York Times Roberta Dugoniho. Detektiv Tracy Crosswhiteová …

Stručně o knize:

  Strhující třetí kniha mezinárodně uznávané série autora bestsellerů The New York Times Roberta Dugoniho. Detektiv Tracy Crosswhiteová má talent a slabost pro řešení nevyřešených zločinů. V mládí přišla o vlastní sestru, která byla zavražděna, a proto Tracy zasvětila svou kariéru nastolení spravedlnosti a uzavření případu pro rodiny a přátele obětí zločinu.

  Když tedy Jenni, její bývalá spolužačka a chráněnka z policejní akademie, požádá Tracy o pomoc při řešení odloženého případu, který se týká podezřelé sebevraždy indiánské středoškolačky před čtyřiceti lety, Tracy souhlasí. V návaznosti na důkazy, které Jennin otec detektiv shromáždil v době, kdy byl vyšetřujícím zástupcem šerifa, Tracy zkoumá paměť jednoho malého městečka a nachází temná, dobře ukrytá tajemství ve struktuře komunity. Dokáže Tracy dodržet slib, který dala rodině mrtvé dívky, a vynést na světlo pravdu o tom, co se jejich dceři stalo? Nebo se stane další obětí?

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.