Roky na břehu Elbchaussee/ Lena Johannson

Další část příběhu nás přenese do konce dvacátých let minulého století. Frieda je velmi šťastná, její svatba …

Stručně o knize:

  Další část příběhu nás přenese do konce dvacátých let minulého století. Frieda je velmi šťastná, její svatba se nezadržitelně blíží a její manufaktura na čokoládu se těší stále většímu úspěchu. Zdá se, že si konečně vytvořila své místo v kanceláři rodinné firmy. Když se však po velmi dlouhé době nečekaně objeví její první láska z mládí, Frieda znejistí a zpochybní vše, v co vždycky věřila. Hledání jejího osobního štěstí ale rychle ustoupí do pozadí, když se k moci dostanou nacisté a život její nejlepší kamarádky, židovky Kláry, je náhle v ohrožení.
  Per dostal zásnubní dar od svých rodičů a koupil za něj dům na Elbchaussee. Vlastně si s Friedou chtěli konečně stanovit datum svatby – ale vždycky se jim něco postavilo do cesty. A pak se před ní jednou zničehonic objeví Jason, její velká láska, na kterou dlouho čekala. Neviděla ho od té doby, co odjel z Hamburku, aby pokračoval ve vedení rodinné čajové kanceláře v zámoří.
  Frieda si uvědomuje a cítí, že je mezi nimi ještě příliš mnoho nevyřčeného a okolnosti jejich vztahu nebyly vysvětlené, takže je pro ni těžké začít svůj nový život s Perem. Ale pochopí to její snoubenec?

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.