První den zbytku života/ Maug Ankaoua

Hlavní hrdinkou románu Nultý kilometr je Maëlle, čtyřiatřicetiletá finanční ředitelka rychle se rozvíjející start-upové firmy. V profesní …

Stručně o knize:

  Hlavní hrdinkou románu Nultý kilometr je Maëlle, čtyřiatřicetiletá finanční ředitelka rychle se rozvíjející start-upové firmy. V profesní sféře se jí nesmírně daří, avšak tento úspěch je vykoupen tím, že ostatní oblasti svého života zanedbává. Do věčného shonu náhle zasáhne zjištění, že její dobrá přítelkyně Romana již několik měsíců bojuje s rakovinou prsu. Romana jí prozradí, že existuje něco, co by jí v léčbě mohlo pomoci, aby to však bylo možné získat, musí se Maëlle neprodleně vypravit až do dalekého Himálaje. Během této dobrodružné cesty zjišťuje, že Nepál a lidé, s nimiž se zde setkává, mohou pomoci zachránit nejen její nejbližší kamarádku, ale i ji samotnou.

  Maud Ankaoua nám prostřednictvím své románové prvotiny nabízí možnost v doprovodu Maëlle podniknout tuto neobyčejnou pouť za prozřením a lepším životem a společnými silami tak objevit zdroj trvalého štěstí.

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.