Magický labyrint

Magický labyrint je krásně zpracovaná paměťová hra, která rozhodně pobaví celou rodinu. Hráči sbírají předměty v bludišti …

Stručně o knize:

  Magický labyrint je krásně zpracovaná paměťová hra, která rozhodně pobaví celou rodinu. Hráči sbírají předměty v bludišti a musí mít stále na paměti, jak to vypadá pod povrchem hrací desky. A to opravdu není jednoduché.

  Důležitou roli ve hře Magický labyrint hraje herní materiál. Do krabice je nejprve třeba umístit desku s bludištěm, které lze libovolně upravovat, a na bludiště pak samotnou hrací desku (komnatu), na níž hra probíhá. Bludiště je tak zrakům hrůčů skryto. Hráči do komnaty rozmístí žetonky s předměty a stejné vloží do sáčku. Hrací kolo vypadá tak, že si hráč vylosuje žeton s předmětem. Jeho úkolem je dojít v komnatě se svou figurkou k tomuto předmětu. Věc však není rozhodně jednoduchá. Každá figurka má totiž uvnitř magnet. Pod podlahou je umístěna kovová kulička, která je přes podlahu s figurkou spojena. Jakmile kulička při pohybu figurky narazí na stěnu, spadne a hráč musí počkat, až na něj přijde opět řada, aby učinil další pokus dostat se k předmětu. Vítězí samozřejmě ten, komu se podařilo nasbírat nejvíce předmětů.

  Hra Magický labyrint rozhodně nadchne malé i velké hráče. Pamatovat si, jak jsou rozmístěny chodbičky pod hrací deskou, aniž by na ně bylo vidět, je opravdu oříšek. Hra je navíc výborně zpracovaná a má zkrátka nápad a v roce 2009 v kategorii dětská hra získala ocenění Spiel des Jahres (Hra roku).

  • Počet hráčů: 2 – 4
  • Věk: 6+
  • Doba hraní: 20 minut

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.