Kouzelné čtení Vlakem celým rokem (leporelo)

Jede mašinka – ššš, hů! Chcete se projet vlakem se zvířátky, nebo s panem strojvedoucím? První mluvicí leporelo Vlakem celým rokem z edice Kouzelné čtení pro děti od 2 let.

První mluvicí leporelo Vlakem celým rokem z edice Kouzelné čtení zabaví děti již od 2 let.

Chcete se projet jarem a létem se zvířátky, nebo raději podzimem a zimou s panem strojvedoucím Klokočkou? V téhle knížce si můžete užít obojí! V jednotlivých vagónech potkáš zajíce akrobata, žížalu v dodávce, hladové myšky, paní se šlehačkou na hlavě, robota i celou kapelu. Tak honem nasedat a jedem!

Kniha Vlakem celým rokem je prvním titulem ve formátu rozkládacího harmonikového leporela a je tak vhodná i pro ty nejmenší čtenáře. Jedna strana leporela je věnovaná nákladnímu vlaku a zvířátkům, druhá strana pak osobnímu vlaku plnému cestujících.

Vagónky osobního vlaku jsou v základních barvách, což dětem umožňuje se s nimi nejen seznámit, ale díky jejich řazení se seznámí i s tím, jak je smíchat za účelem vytvoření dalších barviček. Minikniha pro nejmenší seznamuje děti také se všemi ročními obdobími.

V knize nechybí ani zábavné kvízy. Přes 250 zvukových stop.

Ilustrace: Šárka Parkanová
    Text: Lucie Krystlíková