Kouzelné čtení PARTA PAC (komiks)

První mluvicí komiks První komiks v Kouzelném čtení! A rovnou vytvořený Petrem Koplem – předním autorem komiksů (jako je Morgana …

Stručně o knize:

  První mluvicí komiks

  První komiks v Kouzelném čtení! A rovnou vytvořený Petrem Koplem – předním autorem komiksů (jako je Morgana a Morgavsa), spoluautorem legendárního Péráka a autorem první ryze české učebnice komiksu.

  Komiks si čtenáři od 7 let mohou postupně objevovat a prožívat tak dobrodružství svým tempem, nebo si ho mohou poslechnout najednou a vychutnat si skvěle připravené scénické podkresy a znělku i předěly.

  Na 32 stranách se seznámí s postavami namluvenými předními českými televizními herci, jako je např. Pavel Rímský, Filip Jančík, Jana Stryková či Vasil Fridrich.

  O ČEM JE PARTA PAC?
  Románek nenese stěhování do jiného města nejlépe. Obavy z nového prostředí ještě umocní přijetí v nové škole. Vypadá to, že se Románkovi všechno hroutí, ale pak ho osloví spolužačka Ofka a on se stává součástí party Pac a se svými novými kamarády zažívá úžasné dobrodružství. Pojď a projdi se s nimi Humbrsvíkem, městem, které skrývá nejedno tajemství.

  pARAMETRY PORDUKTU

  Komiks obsahuje přes 1 000 zvukových stop.
  ISBN 978-80-7688-034-4

  Ilustrace, text a text písně: Petr Kopl
  Hudba, zpěv a hudební produkce: Tomáš Harant, nahráno ve Studiu Harryton
  Namluvili: Jana Stryková, Filip Jančík, Michal Holán, Vasil Fridrich, Jakub Koudela, Jaromír Meduna, Pavel Rímský, Tereza Chudobová, Jiří Schwarz a Tomáš Juřička.

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.