Ptačí krmítko – návod

Ptáčkové v zimě potřebují naši pomoc. Připravujeme pro ně krmítka plná ptačích dobrot. Díky této péči ptáčci přezimují a budou nám na jaře pět ódy. My vám umožníme mít jedno takové ptačí krmítko přímo doma.

1. Budeme potřebovat barevné pastelky, voskovky nebo barevné fixy. Dále si připravíme vzor ptáčka s krmítkem, nůžky a lepidlo.
  2. Vystřihneme krmítko s ptáčkem a křidélko.
  3. Vybarvíme dle vlastní fantasie krmítko a ptáčka.
  4. Rohy krmítka v místě přerušované čáry ohneme k sobě a vybarvíme právě vytvořenou stříšku krmítka.
  5. Nalepíme ptáčkovi křidélko. Krásnou ptačí budku máme hotovou 🙂

Hodně štěstí při krásném tvoření. Vaše výtvory můžete nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebook.                                                                                                                                                                                                                                                                     Vaše knihovna

Příloha:

1.1.2024