Muchomůrka – návod

Procházky v lese nám ukazují krásy přírody a také jedinečné barvy. My si spolu vyrobíme jednu červenou veselou muchomůrku, kterou v lese najdete velmi snadno.

1. Připravíme si vzor muchomůrky, ruličku od toaletního papíru, kousek zeleného papíru, černou fixu, nůžky a lepidlo.
  2. Nejprve se pustíme do klobouku muchomůrky. Vystřihneme kruh a 4 červené proužky. Proužky nalepíme dle obrázku:         Na klobouk přilepíme puntíky 😊.
  3. Připravíme si ruličku od toaletního papíru a na jednom konci nastřihneme.
  4. Ze zeleného papíru vystřihneme travičku a nalepíme na druhý konec ruličky.
  5. Nyní si vytvoříme oči a ruce, které vlepíme na ruličku. Domalujeme nos a pusu.
  6. Posledním krokem je přilepení klobouku muchomůrky na rostřiženou část roličky od toaletního papíru.
  7. Máme krásnou červenou muchomůrku k ozdobení pokoje.

Hodně štěstí při krásném tvoření. Vaše výtvory můžete nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebook. Vaše knihovna

VZOR: