Valentýnská zvířátka – návod

Valentýn nemusí slavit jen lidé, ale také zvířátka. Spolu si takováto valentýnská zvířátka vyrobíme.

1. Budeme potřebovat nůžky, fixy či pastelky, vodové či temperové barvy.
  2. Výroba zvířátek je jednoduchá a svede si je vyrobit každý. Máme pro Vás připravené zamilované slony, dinosaury a ježky. Každý vzor vezmeme a nejprve vystřihneme podle čerchovaných šedých čar. POZOR srdce nesmíme přestřihnout či prostřihnout, jinak by nešlo vytlačit ven.
  3. Připravíme si pastelky, fixy, vodové či temperové barvy a vystřižené vzory vybarvíme.
  4. Nyní již stačí zvířátka přehnout podle červené čerchované čáry a vytlačit sdrce do prostory před zvířátka. 🙂

Naše  výtvory  můžete  nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebooku. Hodně štestí při krásném tvoření.                            Vaše knihovna

PŘÍLOHY:

valentýn dinosaurus