Čarodějnická kočka – návod

Máme tu halloweenské řádění. Dnes se tedy vyrobíme nejlepší přítelkyni čarodějnice, její čarodějnickou kočku.

1. Budeme potřebovat nůžky, lepidlo, papírový kulatý tácek, barevné papíry, stužku, proužky papíru na fousky, vodové či temparové barvy, především černé barvy.
  2.  Pomocí např. kružítka vytvoříme ve středu kruh, který vystřihneme. Zbytek tácku vymalujeme černě.
  3. Z černého papíru vystřihneme kolo. Z barevných papíru následně ouška, čumák a oči kočky. Připevníme fousky. Sestavíme hlavu kočky.
  4. Vystřihneme tlapky a ocas kočky. Nyní podle obrázku čarodějnickou kočku složíme a slepíme k sobě. Posledním krokem je vlepení stužky na pověšení. Máme hotovo.

Vaše  výtvory  můžete  nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebooku. Hodně štestí při krásném tvoření. Vaše knihovna