Květina s beruškou – návod

Jaro na nás kouká na každém rohu a my si vyrobíme jedno jarní dekoraci domů.

1. Nejprve si připravíme zelený papír, papír na malé květiny, středy květin a na berušku, nůžky, černou fixu a lepidlo.
  2. Vystřihneme tvar malé květiny a její střed v počtu 5 ks. Střed květiny přilepíme ke tvaru květiny a máme připravené malé květy.
  3. Vysřihneme střed velké květiny.
  4. Připravíme si naši berušku. Vystřihneme dvě kolečka: černé kolečko bude tělo berušky. Červené kolečko přestřihneme v půli a namalujeme tečky, vytvořili jsme křídla berušky. Ty nalepíme na tělo. Vytvořením hlavy a tykadélek dotvoříme berušku.
  5. Připravíme si květinu ze zeleného papíru podle obrázků.
  6. Posledním krokem je skládání jednotlivých dílků květiny.
  7. Vše přilepíme dle obrázku a máme hotovo. Květinu si můžeme i pověsit do pokojíčku.
Vaše  výtvory  můžete  nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebooku. Hodně štestí při krásném tvoření.                                                                                                                                                                                                     Vaše knihovna

25.4.2022