Čarodějnice Vranimíra – návod

Halloween je před námi, ale k nám již teď zavítala jedna bláznivá čarodějnice Vranimíra. Jejím přáním je, vyrobit stejné čarodějnice jako je ona. My jsme vám tedy připravili návod, jak na to.

1. Nejprve si vybarvíme podle své fantazie čarodějnici Vranimíru libovolnou výtvarnou technikou.
  2. Následně si vybarvíme nohy a vystřihneme je. Poté na vyznačených místeh naohýbáme ve stylu tzv. harmoniky.
  3. Závěrem vybarvené a poskládané nohy přilepíme zezadu k tělu čarodějnice. Tímto máme čarodějnici Vranimíru hotovou. J

Veškeré návody jsou připraveny v knihovně nebo na požádání na e-mailu knihovna.dubina@seznam.cz .

Hodně štestí při tvoření. Každý týden pro Vás připravíme jeden krásný návod na tvoření s dětmi.

Vaše knihovna

Příloha: Vzor čarodějnice