Pravidla pro čtenáře od 17.5.2021

PRAVIDLA ČTENÁŘI od 17. 5. 2021

Pro knihovnu platí následujícím pravidla vycházející z nařízení Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví v rámci Protiepidemického systému České republiky

1. Vstup do knihovny je povolen jen registrovaným čtenářům a zájemcům o registrace nové.
  2. Činnost knihovny je omezena pouze na výpůjční služby knih či časopisů, včetně jejich vrácení. Ostatní služby není možné využívat. Deskové hry se prozatím půjčovat nebudou.
  3. V prostorách knihovny včetně chodby je povolen vstup na základě patných opatření pouze 4 čtenářům!!!
  4. Vstup do knihovny je možný pouze s ochranou úst a nosu, konkrétně s respirátory třídy FFP2 nebo KN95. Čtenář bez zmíněné ochrany nebude obsloužen!!!
  5. Při vstupu do knihovny je čtenář povinen použít dezinfekce na ruce!!!
  6. Čtenáři dodržují rozestupy 2 m dle nařízení Vlády ČR!!!
  7. Vrácené knižní dokumenty budou po dobu 4 dnů uloženy v karanténě.
  8. SLUŽBY KNIHOVNY JSOU URČENY ČTENÁŘŮM BEZ ZJEVNÝCH RESPIRAČNÍCH PROBLÉMŮ A PRO ČTENÁŘE, KTEŘÍ NEMAJÍ NAŘÍZENOU POVINNOU KARANTÉNU.
  9. Prosíme, zůstaňte v případě nemoci doma a kontaktujte nás na 466264313 nebo 731198161.
17.5.2021