Vlčí máky – návod

Rozkvétají luka, zahrádky a květiny začínají být všude kolem nás. My jsme pro Vás připravili návod, jak si vytvořit rozkvetlé Vlčí máky.

1. Budeme potřebovat zelený, červený a bílý papír, černou pastelku či fixu, nůžky a lepidlo.
  2. Vlčí máky překleslíme dle vzoru na červený papír. Jednotlivé máky vystřihneme, ve středu nastřhneme a slepíme.
  1. Připravíme si zelený papír. Nastříháme proužky na plot viz. hlavní obrázek. Namalujeme černou fixou či pastelkou stonky Vlčích máků. Lepením proužků svisle a vodorovně vytvoříme plot.
  2. Máme vytvořený podklad pro nalepení Vlčích máků. Na konce stonků přilepíme připravené Vlčí máky. Máme krásný květinový obrázek, který můžeme věnovat babičce, mamince, sestřičce či někomu drahému :).

Hodně štestí při krásném tvoření. Vaše výtvory můžete nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebooku.                              Vaše knihovna

Vzor Vlčích máků ke stažení:

vlčí mák příloha

1.5.2021