Muchomůrka – návod

Vážení rodiče,prarodiče a šikulové, připravili jsme pro Vás alternativu kreativních dílniček. Můžete si naše dílničky udělat v klidu domova a vyrábět sami.  Stačí   přijít  do  knihovny  nebo   nám  zaslat   e-mail  a   vše   potřebné   od   nás   dostanete.  Dnes   jsme  pro  Vás  připravili:   MUCHOMŮRKA

K podzimu patří i houby. Vyrobíme si Muchomůrku červenou. Výroba je složitější, ale šikulové to svedou hravě J.

1. Nejprve si vyrobíme muchomůrku dle speciálního návodu, viz příloha.
  2. Teď je na řadě červíček, kterého skládáme z proužků, viz obrázek. Po složení nalepíme kulatou hlavu, tykadla a namalujeme obličej.
  3. Červíčka nalepíme dle své fantie na můchomůrku.
  4. Hotovou muchomůrku můžeme nalepit na provázek či špejli. Dekorace je hotova J.

Rádi bychom viděli i my Vaše nádherné výtvory. Pokud budete chtít, pošlete nám fotografii výtvoru na e-mail knihovny nebo ji připojte do komentáře na Facebook. Každou zaslanou fotografii zveřejníme na Facebooku. Veškeré vzory jsou připraveny v knihovně nebo na požádání na e-mailu knihovna.dubina@seznam.cz .

Hodně štestí při tvoření. Každý týden pro Vás připravíme jeden báječný návod na tvoření s dětmi. Vaše knihovna