Ježek Jára – návod

Vážení rodiče, prarodiče a šikulové,

připravili jsme pro Vás alternativu kreativních dílniček. Můžete si naše dílničky udělat v klidu domova a vyrábět sami.

Stačí přijít do knihovny nebo nám zaslat e-mail a vše potřebné od nás dostanete. Dnes jsme pro Vás připravili:

V měsíci říjnu je vyhlášena výtvarná soutěž, kde nám můžete vyrábět krásné ježky. My vám dnes přinášíme jeden krásný a jednoduchý návod, jak si takového ježka vyrobit. J

1. Nejprve venku posbírejte pár kaštanů.
  2. Vystrihněte dle šablony tvar ježka. Nejpve tmavou část a poté část světlou. Nalepte je k sobě.
  3. Nastříhejte a poté nelepte bodliny ježečkovi.
  4. Z kaštanů vytvořte nos. Namalujte oči a pusu.
  5. Náš ježeček Jára je hotov a bude Vám dělat jen samou radost. J

Rádi bychom viděli i my vaše nádherné výtvory. Pokud budete chtít, pošlete nám fotografii výtvoru na e-mail knihovny nebo ji připojte do komentáře na Facebook. Každou zaslanou fotografii zveřejníme na Facebooku.

Veškeré návody jsou připraveny v knihovně nebo na požádání na e-mailu knihovna.dubina@seznam.cz .

Hodně štestí při tvoření. Každý týden pro Vás připravíme jeden zajímavý návod na tvoření s dětmi. Vaše knihovna

3.10.2020