Kreativní dílničky v době protivirových opatření

Knihovna Dubina v době, která je pro nás všechny náročná nabízí rodičům, prarodičům a především všem šikulům možnost si vyrábět z pohodlí doma. Připravujeme pro Vás návody na krásné dekorace, skoro živá zvířátka či výrobky jen tak pro radost.

Naše alternativní kreativní dílničky jsou pro všechny, kdo rádi vyrábějí. Stačí sledovat jen naše webové stránky www.knihovna-dubina.cz, náš FACEBOOK Knihovna Dubina nebo požádat na e-mailu o zaslání návodu. Pokud budete mít cestu do knihovny, budete mít možnost si vzít návod i materiál přímo u nás v knihovně, kde naleznete také vytvořený vzor konkrétního výrobku.

A co jsme připravili …

Podzimní dílničky začneme květinou, vytvoříme si ježka, z přírodních materiálů vyrobíme strom, trochu lesa ve formě krásné muchomírky si doneseme domů a nesmíme zapomenout i na jednu čarodějnici.

Podzim nás dovede k zimnímu času. Přes Strašidláky, Čerta a Mikuláše nás dílničky dovedou i k blížícím se vánocům a zimním radovánkám.

Knihovna Vám nabízí nejen krásné knihy. Přijďte a přesvědčte se sami. Už teď se na Vás těšíme.

Vaše knihovnice

2.9.2020