Vražda v opatství/ Irina Shapiro

Když se jednoho dne objeví u trosek strašidelného opatství opředeného legendami tělo mladé ženy, všichni předpokládají, že …

Stručně o knize:

  Když se jednoho dne objeví u trosek strašidelného opatství opředeného legendami tělo mladé ženy, všichni předpokládají, že se jí samou hrůzou zastavilo srdce. Ohledání těla však ukáže, že to nebude tak jednoduché. Krásná Elizabeth Barrettová totiž zemřela na otravu kyanidem a smrtelnou dávku jí musel podat někdo z jejích blízkých. Někdo, komu věřila. Někdo, kdo znal její tajemství.

  Kapitán Redmond a konstábl Haze se začnou zajímat o její zdánlivě obyčejný život a postupně zjišťují, že Elizabeth Barrettová nebyla tou dokonalou a poslušnou manželkou, za níž ji všichni obyvatelé Brentwoodu i vesničky Birch Hill považovali. Vyšetřovatelé marně pátrají po motivu a dlouho se jim nedaří určit žádné podezřelé. Kdo by vášnivé malířce Elizabeth mohl přát smrt?

  Už se pomalu zdá, že se případ nikdy nevyřeší. Vrah však číhá blíž, než kdokoliv čekal, a pokud ho někdo odhalí, je připravený vraždit dál. Redmondovi s Hazem dochází čas a nemohou si dovolit udělat chybu. Pachatele totiž čeká šibenice.

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.