Běh a maraton/ kolektiv autorů

Nezbytná příručka pro každého, kdo začíná s běháním nebo si přeje běhat rychleji, bezpečněji a výkonněji. Úvod je věnován svalům lidského těla, které se při běhu zapojují, a ukazuje, jak je využívat způsobem, který zlepšuje výkon a prospívá zdraví. Následuje celá škála tréninkových plánů pro všechny úrovně zdatnosti, ať se chystáte poprvé vyběhnout do parku, nebo se připravujete na maraton. Nechybí ani doporučená cvičení a věcné, prověřené a praktické rady ohledně vybavení, výživy, motivace i závodních taktik. Vše doplněno přehlednými a instrukčními fotografiemi, tabulkami a schématy.