Týden knihoven 2023 přehled

V letošním roce proběhne ve dnech 2. října – 8. října 2023 již 23. ročník Týdne knihoven! Tuto celostátní akci vyhlašuje pravidelně Svaz knihovníků a informačních pracovníků (SKIP).

PRO SENIORY MO PARDUBICE III Kdy: 2. 10. – 6. 10. 2023

Každý senior či seniorka při návštěvě Knihovny Dubina získá osvobození od základního poplatku za novou registraci čtenářského průkazu Knihovny Dubina pro seniory v rámci 23. ročníku Týdne knihoven.

PRO SENIORY A SENIORKY MO PARDUBICE III Kdy: 2. 10. 2023

Senioři i seniorky mohou přijít do knihovny v čase od 9 do 12 hodin a vytvořit si krásnou originální plátěnou tašku. Materiál na dílničky bude připraven v knihovně zdarma. NUTNÁ REZERVACE.

PRO VEŘEJNOST Kdy: 3. 10. 2023

Knihovna Dubina připravila pro veřejnost v prostorách knihovny od 17 hodin autorské čtení Kristýny Trpkové, autorky detektivek z prostředí nejen Holicka.

NUTNÁ REZERVACE. Počet míst omezen.

PRO DĚTSKÉ ČTENÁŘE Kdy: 4. 10. – 6. 10. 2023

Pro děti i jejich rodiny jsme v této náročné době připravili dílničky. K dispozici jsou pro Vás podrobné návody, jak vyrobit Sovičku Jíťu, včetně základního materiálu. Stačí přijít a s námi vyrábět.

PRO DĚTSKÉ ČTENÁŘE           Kdy: 1. 10. – 30. 10. 2023

Pro děti jsou v Knihovně Dubina připraveny vzory omalovánek s podzimní tématikou. Děti si obrázky mohou vymalovat u nás v knihovně nebo si je doma vykreslí s rodiči, sourozenci, kamarády či prarodiči.

2.10.2023