Panda Otík – návod

Do knihovny zavítala rodinka pand. My vám dnes přinášíme návod, jak si takovou pandu, jménem Otík vyrobit.

1. Připravíme si čtvrtku, barevný papír (černý, hnědý a zelený), lepidlo, nůžky a černou fixu.
  2. Čtvrtku srolujeme a na koncích slepíme k sobě.
  3. Vystřihneme si dva černé proužky na tlapky pandy. Proužky (tlapky) stříháme po delší straně barevného papíru. Tlapky přilepíme dle obrázku pouze vzadu a na stranách. Vpředu proužek setřihneme do oválného tvaru.
  4. Z hnědého papíru pomocí nůžek ustřihneme kmen bambusu. Ze zeleného papíru střihneme listy bambusu, které na kmen nalepíme. Černou fixou dotvoříme kmen bambusu.
  5. Kmen bambusu vlepíme mezi tlapky pandy Otíka. Hotovo. Nyní zbývá si jen vytvořit další takovéty pandy a utvořit si tak celou rodinku pandy.
24.6.2023