Masožravka – návod

„Masožravka“ je tu. Chcete jednu také? Tak si ji spolu tedy vyrobíme.

1. Budeme potřebovat zelený či žlutý barevný papír, červený barevný papír, bílý kancelářský papír, nůžky, černou fixu, lepidlo a postup skládání květů.

2. Nejprve si dle přílohy složíme květ masožravky. Střed masožravky a její strašidelné zuby  vlepíme do květu.

3. Složíme si stonek. Obdélníkový papír odpovídající barvy smotáme a splácneme zhruba na šíři 1 cm. Vezmeme si proužek světlého odstínu, který obmotáme okolo stonku po celé jeho délce.

4. Špičku květu masožravky ohneme a nalepíme na stonek. Domalujeme obličej.

5. Na zelený barevný papír namalujeme listy a vystřihneme. Poté je vlepíme na stonek a máme hotovo :).

Hodně štestí při krásném tvoření. Vaše výtvory můžete nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebooku.

Vaše knihovna

9.6.2023