Německý ovčák : odborné rady pro správný chov, péči, výživu a dobrou kondici psa : zvláštní část: Výchova a výcvik / Helmut Antesberger ; s barevnými fotografiemi známých fotografů zvířat a s kresbami Güntera Markse ; [překlad Hana Hlušičková]

Kniha ze série malých monografií o vyhledávaných psích plemenech přináší poznatky o původu plemena, jeho standardu a zvláštnostech, každodenní péči o psa, o jeho plemenitbě, výchově, využití a výcviku, o výstavách, zdravotní péči a péči o starého psa. Připojen je i slovníček nejdůležitějších kynologických a veterinárních pojmů. Všechny tyto cenné informace doprovází pečlivě vybraná obrazová dokumentace.