Vrah andělů/ Andrew Mayne

Agentka FBI Jessica Blackwoodová je přesvědčená, že její komplikovaný život talentované kouzelnice už patří minulosti… jenže pak …

Stručně o knize:

  Agentka FBI Jessica Blackwoodová je přesvědčená, že její komplikovaný život talentované kouzelnice už patří minulosti… jenže pak její nadání podrobí té nejtěžší zkoušce vrah se zdánlivě nadpřirozenými schopnostmi.

  Hacker, který si říká jednoduše „Čaroděj“, se nabourá do webových stránek FBI a umístí na ně šifru odkazující na hřbitov v Michiganu, kde je objevena mrtvá dívka vylézající ze země… jako kdyby se snažila vydrápat z vlastního hrobu.

  Jessica Blackwoodová se má stát nastupující hvězdou dynastie iluzionistů, do níž se narodila, nakonec se ovšem ke své problémové rodině otočí zády a rozhodne se začít nový život jako policistka. Když poradce FBI doktor Jeffrey Ailes objeví jistý starý kouzelnický časopis, obrátí se Jessice svět vzhůru nohama. Tváří v tvář zločinu, který se na pohled vzpírá jakémukoliv vysvětlení, nemá Ailes co ztratit – ale může mnohé získat –, jestliže zariskuje a vsadí na agentku vychovanou v prostředí, kde je i zdánlivě nemožné běžnou věcí.

  Mrtvola na hřbitově představuje teprve první z Čarodějovy série temných zázraků. Dokáže se Jessica, vržená do středu mediální pozornosti a tlačená časem zbývajícím do dalšího zločinu, vypořádat s vlastní minulostí a zarazit řádění zvráceného vraha? Pokud ne, může se sama stát jeho další obětí…

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.