Vaříme s Láďou Hruškou

Recepty Ládi Hrušky podráždíte své chuťové buňky a potěšíte peněženku. Populární potravinový inspektor a reportér TV NOVA …

Stručně o knize:

  Recepty Ládi Hrušky podráždíte své chuťové buňky a potěšíte peněženku.

  Populární potravinový inspektor a reportér TV NOVA Láďa Hruška vstoupil do povědomí českých diváků také jako kuchař. Dokázal, že vařit se dá levně a přitom chutně. Ve své první kuchařce Vaříme s Láďou Hruškou posbíral sbírku unikátních a většinou jednoduchých receptů. Zjistíte, jak si připravit domácí pečivo, mléčné výrobky, polévky, sladká i slaná hlavní jídla, dezerty, moučníky a další dobroty doslova za pár korun. Kuchařka Ládi Hrušky obsahuje 63 receptů pro všechny příležitosti. Zkuste třeba knedlíky, bramborové spirály, trdelník či pivní rohlíky Ládi Hrušky.

  Láďa Hruška
  Ladislav Hruška (*1978) vystudoval pedagogickou fakultu v Hradci Králové. Krátce působil jako učitel. V současnosti pracuje v TV Nova. Do povědomí diváků se dostal jako potravinový inspektor, který dohlížel na čerstvost a kvalitu potravin v obchodních řetězcích. V rámci rubriky Levně a chutně předkládá divákům své vlastní recepty. Od října 2014 v TV Nova poběží pořad, ve kterém budou recepty od Ládi Hrušky hrát hlavní roli.

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.