Uklidněte toho parchanta/ David Vienna

Uklidněte toho parchanta – Jediná kniha, kterou budou rodiče potřebovat. Jste ze svého potomka vyšťaveni. No a? …

Uklidněte toho parchanta – Jediná kniha, kterou budou rodiče potřebovat.
    Jste ze svého potomka vyšťaveni. No a? Je to normální – hlavně když posloucháte všechny ty odborníky na rodičovství, kteří vám s radostí vypočítají, co všechno děláte špatně. Třeba taky pohrdlivě pohledem přejedou hromadu neposkládaného prádla u vás na gau
    či. Jenže podle víc než půl milionu maminek a tátů žádného odborníka nepotřebujete. Chce to prostě klídek.

Na základě jednoho příspěvku napsaného bez servítků, který proletěl internetem, vám pomůže jeho metoda. Uklidněte toho parchanta nabízí plnou nálož praktických rad, které v reálném životě vyzkoušel blogger bez odborných znalostí píšící o rodičovství David Vienna, a ukazuje, že nejběžnějšími rodičovskými dilematy vás provede zdravý rozum. ( Prádlo vám ale poskládat nepomůže. )

Kniha zahrnuje škálu obecně známých scénářů, jako jsou:
    Miminko nekaká
    Batole nechce po obědě spát
    Dítě nám nadává
    Jsme pořád nemocní
    Někdy svého potomka „nemusím“.