Smrtící volání/ Angela Marsons

Musíš mi zabránit, abych ublížil někomu jinému. Nechci dělat tyhle hrozné věci. Pomozte mi, než budu nucen …

Stručně o knize:

  Musíš mi zabránit, abych ublížil někomu jinému. Nechci dělat tyhle hrozné věci. Pomozte mi, než budu nucen to udělat znovu. A udělám to znovu, protože nemám na výběr. Nikdy jsem neměl na výběr.

  V rušném nákupním centru svírá malá holčička plyšového medvídka a drží se ho v nepřítomnosti své matky Katriny. O několik hodin později je v opuštěné budově objeveno Katrinino tělo. Pro detektivku Kim Stoneovou to vypadá jako rychlá a účinná vražda. Ale Kiminy instinkty jí říkají, že v této nesmyslné vraždě je víc, než se na první pohled zdá. Jaký byl motiv zabití mladé matky na nákupech s jejím dítětem?

  O několik dní později je v místním parku nalezena druhá žena, jejíž krk je zlomený stejně jako Katriinin, a její šestiletý syn se pohřešuje.

  Se svou kolegyní, detektivkou Stacey Woodovou, která pracuje na dalším nevyřešeném zločinu, a s členem týmu, truchlící nad ztrátou blízkého příbuzného, ​​se Kim snaží proniknout do toho, co se rychle stává složitým případem. A když na Kimině stole přistane ručně psaný dopis od vraha adresovaný jí a prosící o pomoc, ví, že čas přivést malého chlapce živého domů utíká.

  S podporou analytika písma a profilovače se Kim a tým začnou dostávat do mysli vraha a učiní šokující objev.

  Některé z obětí mají na zápěstích škrábance.

  Nejsou to ale žádné náhodné škrábance. Vrah je používá ke komunikaci s někým. Otázkou je… s kým?

  A pokud to Kim brzy nezjistí, zemře další nevinná duše.

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.