Smrt úplatky nebere/ Olov Svedelid & Leif Silbersky

Kriminální román reprezentující severskou detektivkářskou školu, známou u nás především díky M.Sjöwallové a P. Wahlöövi, je dílem …

Stručně o knize:

  Kriminální román reprezentující severskou detektivkářskou školu, známou u nás především díky M.Sjöwallové a P. Wahlöövi, je dílem nové švédské autorské dvojice, zkušeného spisovatele Olova Svedelida (nar. 1932), autora bezmála již osmdesáti knih, a renomovaného právníka Leifa Silberského. Protagonisty jejich příběhu o vraždách dvou žen jsou mladá energická advokátní koncipientka Rhea Moserová a její starý strýc, zkušený a moudrý právník Samuel Rosenbaum. Děj se odehrává převážně v prostředí advokátní kanceláře a soudní síně podobně jako v příbězích Perryho Masona a obsahuje řadu nečekaných zvratů. Zvládnou je dokáže pouze starý advokát Rosenbaum, představitel nekompromisního pojetí spravedlnosti a právník každým coulem, jehož logické uvažování, vedoucí k odhalení skutečného pachatele, je lahůdkou pro čtenáře.
  Tento vynikající román pochází z populární série o Samuelu Rosenbaumovi, která má již patnáct dílů a své autory proslavila po celém světě.

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.