Manželky po letech/ Táňa Keleová-Vasilková

Čtyři kamarádky – Diana, Martina, Michaela a Iva – se k autorce po dvaadvaceti letech vrátily a vracejí se i k vám, čtenářkám. Příběhy žen, jejichž život v průběhu let prošel nevyhnutelnou proměnou… nebo taky ne. V něčem se změnily ony, hodně se toho v jejich životě událo, ale jejich sny a touhy zůstaly podobné těm z doby před dvěma desítkami let. Pouze se staly o něco skromnějšími. Dotkl se jich čas a občas musely něco přehodnotit, vyřešit, změnit. Anebo to udělal sám život? Sama jsem byla zvědavá, co s nimi po padesátce bude, jak se změní, zda budou žít se stejnými partnery, co se stane s jejich dětmi, nyní už dospělými, některá z nich už možná bude babičkou… Knihu jsem psala s velkou radostí, těšila jsem se na setkání s Ivou, Dianou, Martinou a Michaelou, s ženami, které jsem si před dvaceti dvěma lety tak oblíbila. Už i mně chyběly!