Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly/ Hana Parkánová-Whitton

Volné pokračování knížky Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň zavede čtenáře opět do vísky Kingston, kam následovala Češka Hana svého anglického manžela. A jako vždy se zde i tentokrát budou dít věci, proti nimž se bude zdát londýnská rušná dopravní tepna Piccadilly Circus poklidným místem k nerušenému spočinutí. Zámecká paní Isolda se totiž i přes varování svého okolí rozhodne zřídit ve zděděném rodinném zámku převážně dívčí internátní školu, aby tak zachránila panství před finančním úpadkem. To však není jediný důvod, proč – jak se zdá – vzala harmonická atmosféra kingstonského života za své – Rusty se Speedym se totiž pustí do vylepšování svého obydlí, k čemuž ovšem přistupují více než originálním způsobem. Ve vesnici se mimoto objeví nový obyvatel, tajuplný cizinec, který místním, a zejména pak majiteli panského sídla Alistairovi O’Reillymu, připraví nečekané překvapení.