Výchova lady Lucindy/ Susan Johnson, Bertrice Small, Thea Devine, Robin Schone

V této knize se Bertrice Small spojila se svými třemi kolegyněmi – Susan Johnson, Theou Devine a …

Stručně o knize:

  V této knize se Bertrice Small spojila se svými třemi kolegyněmi – Susan Johnson, Theou Devine a Robin Schone – předními americkými autorkami romantických příběhů, a z jejich spolupráce vznikla zajímavá sbírka obsahující čtyři romantické novely.

  Dílo Bertrice Small, Výchova lady Lucindy, pak dalo celému souboru název (nikoliv v originálním vydání – moje pozn.). Vypráví o členech tajného spolku, kteří si říkají Ďáblovi učedníci. Jsou odhodláni udělit hrdé lady Lucindě Harringtonové nezapomenutelnou lekci v poslušnosti. Nebude to však Lucinda, kdo bude žadonit o další kolo…

  Novela Susan Johnson se jmenuje V sázce je vše. Nemajetná Felicia Greenwoodovávyhraje v kasinu za pomoci vévody z Graftonu sázku na život – přitom jí však nepřijde na mysl, že zároveň obdrží pozvánku do útočiště rozkoše a touhy.

  Hra na rozkoš je název novely spisovatelky They Devine. Lady Regina Olneyová zjistí, že její dlouholetý přítel vymýšlí plán, jak by odvrátil její pozornost od nechvalně známého hejska. Přísahá mu pomstu a rozehraje hříšně smaslnou hru plnou spalující vášně.

  Robin Schone je v knize zastoupena novelou Muž a žena. Ovdovělá Megan Phillingsová touží po tom, aby ještě někdy zakusila chuť důvěrných chvilek mezi mužem a ženou. Podaří se jí navázat takový vztah, že pro oba partnery otevře bránu do říše slovy nepopsatelné rozkoše.

  Svižně napsané příběhy upoutají romantickým a senzitivním pohledem na lásku, její radosti i strasti.

  Uživatelské recenze

  Zatím nikdo nenapsal recenzi na tuto knihu.

  HLEDEJ V KATALOGU
  • PRIVATE
  • KNIHU
  Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.