Fotogalerie

 • Vzdělávací beseda „Krteček a jeho kamarádi“ – MŠ Korálek, bílý korálek
  Knihovna Dubina nabízí i vzdělávací besedy pro mateřské školky. Kluci a holky s námi zavítali do světa knih. Přečetli jsme společně knihu „Krtek a kamarádi“, kde jsme si zároveň povídali o významu přátelství. Děti si poté vytvořily krásnou dekoraci.
 • Vzdělávací beseda „Policejní pohádky“ – 2.D ZŠ Studánka
  Žáci třídy 2. D, ZŠ Studánka jsou posledními účastníky vzdělávací besedy určené pro druhé ročníky ZŠ. Jejich všetečné dotazy, šikovnost a pečlivost při vypracovávání úkolů nás potěšila.  
 • Vyhodnocení výtvarné soutěže „Barevný podzim“
  Knihovna Dubina v loňském roce pořádala výtvarnou soutěž „Barevný podzim“. Bohužel protiepidemická opatření znemožnila vyhlásit vítěze. Komise pro kulturu a sport Rady Městského obvodu Pardubice III na svém prvním jednání vše napravila a my Vám přinášíme vítězné obrázky. Vítězům gratulujeme . Všem šikulům, kteří k nám obrázek donesli, děkujeme za úžasná dílka.
 • Vzdělávací beseda „Policejní pohádky“ – 2.A ZŠ Studánka
  Vzdělávací besedy pokračují a k nám zavítala ZŠ Studánka, třída 2. A. Žáčci si povídali o knihách, vypracovávali úkoly v pracovních listech na téma knihy „Policejní pohádky“ a tvořili krásná policejní auta. 🙂
 • Vzdělávací beseda „Policejní pohádky“ – 2.A ZŠ Dubina
  Základní škola Dubina, třída 2. A, navštívila Knihovnu Dubina. Cíl byl jasný. Zúčastnit se vzdělávací besedy, kterou provází kniha „Policejní pohádky“. S žáky si povídáme, čteme i vyrábíme. Sami se podívejte, jak nám to jde.
 • Vzdělávací beseda „Policejní pohádky“ – 2.B ZŠ Dubina
  Vzdělávací besedy pokračují. Žáčci 2. B ZŠ Dubina si s námi povídali, zapisovali si do svých pracovních listů, vyráběli policejní auto a závěrem obdrželi i dárky. Každý žáček si domů odnese knihu „Katka a klokan ze šuplíku“ autorky Lenky Rožnovské a roční registraci čtenáře zdarma. Děkujeme Městskému obvodu Pardubice III za podporu, která pomáhá rozvíjet dětskou …
 • Vzdělávací beseda „Co nás čeká v knihovně“
  Knihovna Dubina letos poprvé připravila pro školní družiny vzdělávací program. S dětmi si povídáme o knihovně a její možnostech. Pracovní listy doprovázejí besedu a děti si je odnášejí domů, kde si s rodiči mohou doplnit např. Pohádkový kvíz. Tentokráte k nás přišla školní družina ZŠ Dubina.  
 • Dary čtenářů pomáhají ve školách
  Knižní dary našich úžasných čtenářů i z řad veřejnosti pomáhají například rozšířit školní knihovnu Střední škola technická a gastronomická Blansko … moc čtenářům děkujeme. Vaše velká srdce pomáhají šířit čtenářskou gramotnost u mladší generace. Zabaleno, odesláno a již na místě určení.
 • Vzdělávací beseda „Policejní pohádky“ – 2.C ZŠ Dubina
  K nám do knihovny na Dubině přišli tentokráte žáčci 2. C, ZŠ Dubina. Zúčastnili se vzdělávací besedy, kde si povídáme o složkách záchranného systému, předčítáme knihu, plníme úkoly v pracovních listech a vytváříme policejní auto inspirované knihou Policejní pohádky.
 • Vzdělávací beseda „Policejní pohádky“ – 2.C ZŠ Studánka
  Vzdělávací besedy pokračují žáci 2.C Základní školy Studánka se k nám vydali a povídali si s námi o krásné knize Policejní pohádky, autorky Zuzany Pospíšilové. Besedu jsme zakončili výrobou policejního auta a každý žáček si odnesl jednu knihu ke čtení.

Knihovna MO Pardubice III© 2014. Všechna práva vyhrazena.