Medvídek a sněhulák – návod

Vážení rodiče,

připravili jsme pro Vás alternativu kreativních dílniček. Můžete si naše dílničky udělat v klidu domova a  s dětmi vyrábět sami.

Stačí přijít do knihovny nebo nám zaslat e-mail a vše potřebné od nás dostanete. Dnes jsme pro Vás připravili …

medvídka a sněhuláčka

Postavičky vytvoříme velmi jednoduše:

1. Nejprve vystřihneme a vybarvíme tělo vybrané postavičky i jeho malého dárečku dle připravené předlohy.
  2. Dalším krokem bude prostřihnutí dárečku tak, aby se dal zavěsit na ruce medvídka či sněhuláčka.
  3. Nakonec ohnete nožičky, aby se dala postavička posadit.
  4. Vytvořené figurky mužete vystavit a tím dotvořit vyjímečnou atmosférů předvánočního času.

Veškeré vzory jsou připraveny v knihovně nebo na požádání na e-mailu knihovna.dubina@seznam.cz.

Hodně štestí při tvoření. Již nyní připravujeme pro Vás další krásný, ale jednoduchý návod na tvoření s dětmi.        Vaše knihovna

Ke stažení mědvídek i sněhulák:

medvěd tisksněhulák tisk

19.12.2020