Andílek – návod

Vážení rodiče, prarodiče a šikulové,

připravili jsme pro Vás alternativu kreativních dílniček. Můžete si naše dílničky udělat v klidu domova a vyrábět sami.  Stačí přijít do knihovny nebo nám zaslat e-mail a vše potřebné od nás dostanete.

Dnes jsme pro Vás připravili:

Andělíčka

Čert a Mikuláš nám za chvíli bude klepat na dvěře. Doprovází je hodný Andělíček, kterého si vyrobíme dle našeho návodu.

1. Nejprve vystřihneme a vybarvíme tělo andělíčka i jeho krásná křídla dle připravené předlohy.

1. Andělíčkovi nalepíme na správné místo jeho nádherná křídla a máme hotovo.
  2. Připevníme provázek, abychom mohli Andělíčka použít jako závěsnou dekoraci viz obrázek.

Veškeré návody jsou připraveny v knihovně nebo na požádání na e-mailu knihovna.dubina@seznam.cz .

Hodně štestí při tvoření. Další zajímavý návod na tvoření s dětmi již pro Vás připravuje.                                                         Vaše knihovna

Ke stažení Andělíček

vzor andělíček