Čarodějnice Háta – návod

Vážení rodiče, prarodiče a šikulové,

připravili jsme pro Vás alternativu kreativních dílniček. Můžete si naše dílničky udělat v klidu domova a vyrábět sami.  Stačí přijít do knihovny nebo nám zaslat e-mail a vše potřebné od nás dostanete.

Dnes jsme pro Vás připravili:                                  ČARODĚJNICE HÁTA

Halloween je za námi, ale k nám zavítala jedna bláznivá čarodějnice Háta. Její přáním je vyrobit stejné čarodějnice jako je ona. My vám tedy přínášíme jeden takový návod.

1. Nejprve vystřihneme a vybarvíme ruce, hlavu a nohy čarodějnice dle připravené předlohy.
  2. Připravíme si černý papír, který užší stranou poskládáme jako harmoniku. Sešívačkou vytvoříme límec a šaty čarodějnice.
  3. Na límec nalepíme hlavu, přilepíme ruce a nohy. Čarodějnici Hátu máme hotovou a můžeme ji použít jako krásnou dekoraci.

Veškeré návody jsou připraveny v knihovně nebo na požádání na e-mailu knihovna.dubina@seznam.cz .

Hodně štestí při tvoření. Každý týden pro Vás připravíme jeden krásný návod na tvoření s dětmi.                           Vaše knihovna

9.11.2020