Podzimní strom – návod

Vážení rodiče, prarodiče a šikulové,

připravili jsme pro Vás alternativu kreativních dílniček. Můžete si naše dílničky udělat v klidu domova a vyrábět sami.

Stačí přijít do knihovny nebo nám zaslat e-mail a vše potřebné od nás dostanete. Dnes jsme pro Vás připravili …

PODZIMNÍ STROM

Nastalo krásné barevné roční období. V našich dílničkách si spolu vytvoříme podzimní strom J. Jeho výroba je velmi jednoduchá.

1. Nejprve půjdeme na procházku, cestou posbíráme pár listů a větviček.
  2. Větvičky použijeme na kmen stromu, lístky na korunu stromu i na spadné listí pod stromem.
  3. Připravíme si papírový podklad dle obrázku.
  4. Složíme a nalepíme strom podle naší fantasie.
  5. Podzimní strom je hotový a můžeme si z něj vytvořit dekoraci.

Rádi bychom viděli i my Vaše nádherné výtvory. Pokud budete chtít, pošlete nám fotografii výtvoru na e-mail knihovny nebo ji připojte do komentáře na Facebook. Každou zaslanou fotografii zveřejníme na Facebooku.

Veškeré vzory jsou připraveny v knihovně nebo na požádání na e-mailu knihovna.dubina@seznam.cz .

Hodně štestí při tvoření. Každý týden pro Vás připravíme jeden krásný, ale jednoduchý návod na tvoření s dětmi. Vaše knihovna

14.9.2020