Akvarium – návod

Vážení rodiče, prarodiče a šikulové,

připravili jsme pro Vás alternativu kreativních dílniček. Můžete si naše dílničky udělat v klidu domova a vyrábět sami.

Stačí přijít do knihovny nebo nám zaslat e-mail a vše potřebné od nás dostanete. Dnes jsme pro Vás připravili …

Krásné akvarium by chtěl každý a my Vám přinášíme návod, jak si jedno originální akvarium vyrobit J

1. Nejprve si přehneme modrý A4 papír podélně, nastříháme a složíme dle obrázků.
  2. Připravíme si řasy a spodní část akvaria. Poskládáme řasy a nalepíme na připravenou první část akvaria.
  3. Teď už jen vystřihneme rybičky, kraba, popřípadě i puntíky jako bublinky. Vše nalepíme a dotvoříme dle vlastní fantasie.

Rádi bychom viděli i my Vaše nádherné výtvory. Pokud budete chtít, pošlete nám fotografii výtvoru na e-mail knihovny nebo ji připojte do komentáře na Facebook. Každou zaslanou fotografii zveřejníme na Facebooku.

Veškeré vzory jsou připraveny v knihovně nebo na požádání na e-mailu knihovna.dubina@seznam.cz .

Hodně štestí při tvoření. Každý týden pro Vás připravíme jeden krásný, ale jednoduchý návod na tvoření s dětmi. Vaše knihovna

5.7.2020