ZRUŠENO Dobré mravy na internetu – vzdělávací beseda pro 5. třídy ZŠ

Knihovna na Dubině má pro děti z pátých tříd základních škol připraven poučný vzdělávací program. Dnes je doba mobilů, sociálních sítí i internetových aplikací. Víme však, jak se na nich máme chovat?

Přijďte na zajímavou besedu do Knihovny na Dubině. Budeme si spolu povídat o fenoménu dnešní doby. Každý z Vás má volný prostor ve sféře sociálních sítí a internetu. Víte, jak sami sebe bránit před nepříjemnostmi, před nebezpečím a naopak víte, jak pracovat s informacemi ve svůj prospěch.

Budeme s Vámi hovořit o nebezpečí, které na Vás číhá na internetu. Ukážeme Vám řadu zajímavých webových stránek a samozřejmě bude čas na knihu.

Naším cílem je děti upozornit na fakt, že každá digitální stopa vytváří obraz uživatele internetu v kyberprostoru.

1.4.2020