Vlaštovka – návod

Jaro pomalu vystrkuje růžky. My jsme si pro předjaří pro Vás šikuly připravili návod na vytvoření vlaštovky z papíru.

1. Nejprve si připravíme nůžky, lepidlo, barevné fixy či pastelky, bavlnku a hlavně vzor naší vlaštovky.

2. Vymalujeme nejprve křidélka a vystřihneme.

3. Vymalujeme si vlaštovku podle své fantasie i libovolnou výtvarnou technikou. Nyní domalujeme pozadí vlaštovky.

4. Přilepíme křdélka vlaštovky. Pro zkrášlení obrázku přilepíme do roku bavlnku. Je hotovo.

5. Vlaštovkou si můžeme jarně vyzdobit pokojíček.

Vaše  výtvory  můžete  nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebooku. Hodně štestí při krásném tvoření.                                                                                                                                                                                                                                          Vaše knihovna

6.3.2023