Krmítko s ptáčky – návod

V zimním období najdeme v našich parcích i našich domů krmítka pro ptáčky, která jim pomáhájí přežít zimu. My si jedno takové vyrobíme.

1. Nejprve si připravíme nůžky, lepidlo, barevné fixy či pastelky, vodové nebo temperové barvy, vzor krmítka, vzor ptáčků a bílý papír na sněhovou čepici krmítka.

2. Připravíme si krmítko. Temperovými či vodovými barvami nejprve vymalujeme pozadí krmítka a samotné krmítko. Necháme uschnout.

3. Vyrobíme si ptáčky. Použijeme k tomu vzor ptáčků, kde ptáčky vybarvíme fixy nebo pastelkami dle vlastní fantasie.

4. Vystřhneme sněhovou čepici krmítka.

5. Nyní můžeme dotvořit krmítko. Nalepíme na připravený a vybarvený vzor krmítka sněhovou čepici. Rozmístíme ptáčky a máme hotovo. 🙂

Vaše  výtvory  můžete  nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebooku. Hodně štestí při krásném tvoření.            Vaše knihovna

PŘÍLOHY:

vzor krmítko