Výtvarná soutěž „Moje zvířátko“

Děti, prázdniny budou plné klidu i pohody a jistě najdete chvilku zapojit se do naší výtvarné soutěže. NAMALUJTE SVÉHO MAZLÍČKA NEBO JAKÉKOLIV LIBOVOLNÉ ZVÍŘÁTKO, KTERÉ MÁTE RÁDI a můžete vyhrát krásnou knížku!

Podmínky soutěže:

Soutěž je určena pro děti do 15 let s trvalým bydlištěm na území Městského obvodu Pardubice III.

Obrázek na formátu A4 nakreslený libovolnou výtvarnou technikou přineste nebo pošlete do Knihovny městského obvodu Pardubice III v období letních prázdnin.

od 1. července do 31. srpna 2022

Obrázek na zadní straně podepište, nezapomeňte doplnit, kolik je vám let a telefon nebo e-mail na zákonného zástupce, vč. jeho jména.

Vaše obrázky budou k vidění v knihovně do konce měsíce října, porota vybere tři nejlepší, které budou odměněny krásnými knihami.

Výtvarné práce bude možné vrátit po ukončení výstavy pouze na vyžádání.

1.7.2022