Krokodýl Janek – návod

V Krokoušové džungli žije mnoho krokodýlů a mezi nimi je i náš krokodýl Janek. Dnes si ukážeme, jak si takového Janka doma vyrobit.

1.      Připravíme si černý fix, nůžky, lepidlo, šablony krokodýla a barevné papíry.

2.      Z barevných papírů a podle šablon si vystřihneme tělo, ocas, oči, zuby, jazyk krokodýla.

3.      Dle obrázku slepíme tělo. Poté nalepíme jazyk a zuby. Přilepíme hlavu, následně i oči krokodýla.

4.      Posledním krokem našemu krokodýlovi domalujeme bříško.

5.      Krokodýl Janek je hotový a my si ho můžeme nalepit do pokojíčku a on na nás bude dávat pozor.

6.      Krokodýla lze vytvořit pouze z bílého papíru dle  šablony a poté jej vybarvit pastelkami.

Vaše  výtvory  můžete  nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebooku. Hodně štěstí při krásném tvoření.

Vaše knihovna

20.6.2022