Můj domácí mazlíček – vzdělávací beseda pro 3. ročníky ZŠ

Knihovna na Dubině má pro děti ze třetích tříd základních škol připraven vzdělávací program. Každý z nás zatoužil mít svého domácího mazlíčka, o kterého by pečoval, mazlil se s ním a vyprávěl si o něm.

Přijďte na zajímavou besedu do Knihovny na Dubině. Budeme si spolu povídat o našich zvířecích kamarádech, naučíme vás hledat potřebné informace v knihách, v encyklopediích najdete jejich odborný popis a dozvíte se, jaké starosti mohou vznikat s jejich chovem. Závěrem jsme připravili i nečekané překvapení.

Představíme Vám základní druhy domácích zvířátek z různých koutů světa. Naším cílem je rozvíjet v dětech starostlivost o druhé a podněcovat je k zodpovědnosti. Zvířata i celá příroda jsou citlivá a potřebují nás lidi, abychom je chránili.

29.3.2022