Polární medvídek Snížek – návod

Dnes si společně vyrobíme jednoho rozverného medvídka Snížka.

1. Připravíme si šablonu medvídka, čtvrtku, bílý papír, vodové nebo temperové barvy, štětec, nůžky a lepidlo.
  2. Nejprve si připravíme pozadí medvídka. Čtvrtku podle své fantazie vybarvíme např. v barvách polární záře.
  3. Vystřihneme šablonu medvídka.
  4. Nyní začneme skládat medvídka. Větší část těla (zadní nohy) nalepíme na připravené pozadí. Vytvoříme dvě tzv. harmoniky ze dvou proužků bílého papíru sloužící k připojení zbylých částí těla medvídka k sobě. Harmoniky jsou dlouhé cca 1 cm.
  5. První hotovou harmonikou připevníme přední nohy k nohám zadním. Druhou harmonkou přilepíme hlavu medvídka k předním nohám.
  6. Máme hotovo. Polární medvídek Snížek hýbe tělíčkem i hlavou.

Vaše  výtvory  můžete  nafotit a zaslat k nám do knihovny, rádi je zveřejníme na Facebooku. Hodně štestí při krásném tvoření.                      Vaše knihovna

Polární medvídek vzor: Polární medvídek Snížek vzor-page-001

27.1.2022